Languages:                   

MIĘDZYNARODOWA RODZINA ZAKONNA

Franciszkanki Misjonarki Maryi

Prowincja Europy Środkowo - Wschodniej

Bosna i Hercegovina Deutschland Ősterreich Magyarország
Polska Россия Slovenija Україна

RÓŻANIEC MISYJNY

W Niedzielę Misyjną o godz. 17.15 poprowadziłyśmy w naszym kościele parafialnym modlitwę różańcową w intencji dzieła misyjnego Kościoła.. ...

Rozeznający powołanie

Zobacz inne
 

Zobacz również

Ankieta


Czy uczestniczyliście w zorganizowanych rekolekcjach?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania
 

Polecamy


 

         

Warszawa

Msze św. w Kaplicy
Królowej Misji

- w niedzielę: godz. 8.00
- w tygodniu: 6.30

   
Adoracja Najświętszego Sakramentu

- Pon.– Piątek godz. 7.30 – 17.00
- Sobota godz. 7.30 – 15.00
- Niedziela  godz. 11.00 – 17.00
 

Serwis osób niezalogowanych


Odpocząć przy sercu Jezusa

2015-06-28 s. Beata Radecka FMM

 

 

 

 

   

     W weekend  24-26 lipca 2015 r. zebrały się, zjechały do Łabuń trzy młode dziewczyny, aby  odpocząć przy sercu Jezusa. Przez trzy dni wsłuchiwały się w Boże Słowo, które jak zawsze było bardzo bogate. W ciszy trwały na adoracji Jezusa Eucharystycznego by usłyszeć Tego, który przemawia w ciszy i podziwiały piękno przyrody łabuńskiego parku.

         

One same dzielą się tym co przeżyły:

         

     „Pustelnia pozwoliła mi bardziej poznać Boga, w tym  czasie mogłam Mu powiedzieć czego pragnę, ale  też usłyszałam czego On pragnie ode mnie. Film o św. Franciszku i św. Klarze uświadomił mi, że rzeczy materialne  nie przybliżają mnie do Boga  a wręcz przeciwnie, oddalają. Dzięki  historii Franciszka i Klary wiem, jak wielkie znaczenie ma pomoc  drugiemu  człowiekowi. Dziękuję Bogu za ten czas, a każdemu kto rozważa czy tu przyjechać z  całego serca polecam.”

               

     „Bardzo podobał mi się pobyt na pustelni, pozwolił mi umocnić się w tej decyzji, którą podjęłam i zgodzić się z wolą Bożą. Najbardziej podobał mi  się spokój, cisza… .Naprawdę można wytrzymać trzy dni bez rozmów. Pierwszy dzień jest trochę ciężki, ale potem jest dobrze. Dziękuję Bogu za to, że tu byłam, że On pozwolił mi tu przyjechać… Bóg działa w swej mocy…”

         

    „Pustelnia to dla mnie bardzo cenny czas spędzony przy Panu Bogu. W tym wyciszeniu ostatecznie rozeznałam swoje powołanie oraz odnalazłam odpowiedzi na wiele pytań związanych z moim życiem. To niesamowite, że można choć jeden tydzień spędzić przy sercu Jezusa słuchając i rozmawiając wyłącznie z Nim. To czas ,gdzie mogłam oderwać się od moich przywiązań i stworzyć prawdziwą relację z Bogiem. Wyjeżdżając z tych rekolekcji mam pokój w sercu i nie wracam z nich sama, ale z Panem Bogiem. Przyjechałam tu z poczuciem strasznej samotności, ale teraz wiem, że  ten kto wierzy nigdy nie jest sam.”

           

     Dziękujemy wszystkim Siostrom, które wspierały nas swoimi modlitwami. To był prawdziwie święty i dobry czas. Zapraszam wszystkie dziewczyny pragnące przeżyć takie spotkania z Jezusem w ciszy, w pięknych Łabuniach. Można się umawiać indywidualnie pisząc na adres: fmmgalileamlodych@gmail.com

         

s. Beata Radecka fmm

 

 

 

 

Wstecz Odsłon: 3754   

 

Twoim zdaniem


 
Dodaj komentarz
 
 
000127102
 

MIĘDZYNARODOWA RODZINA ZAKONNA Franciszkanki Misjonarki Maryi
Prowincja Europy Środkowo - Wschodniej
Warszawa, ul. Racławicka 14, 02-601 Warszawa,   tel. 22 8453021,  www.fmm.opoka.org.plsiostry.fmm@gmail.com
Konto bankowe: Bank PKO S.A. 32 1240 1037 1111 0000 0691 6886
Administrator: Mirosław Kuduk

Mirosław Kuduk © 2010

Profesjonalny Hosting