W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

świadectwo
Cześć
Pisze to świadectwo anonimowo choć wiem, że moi znajomi z rekolekcji gimnazjalnych i siostry, które to czytają dobrze mnie znają. Byłam w Łabuniach niejednokrotnie. Choć na pozór jestem dość odważna *to tylko pozory* to dalej tkwi we mnie lęk do tego co powiedzą inni.

Przez rekolekcje moje życie duchowe zmieniło się o 180 stopni. Dosłownie. Kiedyś myślałam, że Boga nie ma i w sumie to nie ma sensownych dowodów na Jego istnienie. Czasem pojawiłam się w Kościele, ale to tylko wtedy gdy mama na mnie nasiskała. Zawsze miałam jakąś wymówkę, a zresztą pewnie dobrze to znacie.
Byłam głupia, bardzo głupia... zabłądziłam? Nie wiem, możliwe. Nie chcę szukać usprawiedliwienia.

Teraz chyba zaliczam się do osób, które nie przyjeżdżają na rekolekcje tylko po to by spotkać się ze znajomymi, ale żeby spotkać się z Najwyższym.

Bóg przez też półtora roku, w którym zaczęłam patrzeć na Niego inaczej pokazał mi jak bardzo mnie kocha. Rozmawiałam z Nim niejednokrotnie. ON przychodził i przychodzi dalej. Rekolekcje pomogły mi uświadomić sobie że Bóg istnieje, że jest, i że będzie.

To tak piękne, że mogę wielbić Go śpiewem, rozmawiać z Nim jak z przyjacielem, powierzać sekrety i ZAWSZE na Niego liczyć, bo BÓG JEST ZAWSZE i będzie zawsze...

Uważam, że to niezwykłe ile Bóg ma cierpliwości, ile przebaczenia i miłosierdzia jest w stanie ofiarować każdemu z nas. Czekał na mnie grubo ponad 12 lat, a potem uświadomił mi jak wiele dla Niego znaczę i jak wiele On znaczy dla mnie. Nawracam się i grzesze, a On dalej jest przy mnie, jest najbliżej. Jego moc zwycięża cały grzech. Bo któżby inny mógł jak On wybaczać co dzień... 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

dzielenie z rekolekcji wielkopostnych - kto z licealistów spotkał Ojca??

Archiwum

Data publikacji: 2011-04-24

Opublikował: Marta Naumczyk

 


   

 

 

        

Tęsknota za Ojcem…


  Czujesz ją?

Czy zdołałeś ją zdusić w sobie?


  Na licealnych rekolekcjach spróbowaliśmy ją odgrzebać spod naszych masek, grzechów, zajęć. I JEST! Tęsknota za Ojcem, która niesie w sobie radość z nadziei spotkania. Bo Jezus przygotował nam miejsce w domu Ojca, gdzie jest mieszkań wiele, gdzie On czeka.


  Ksiądz Kazimierz Stasiak, Pallotyn wprowadzał nas w Słowo o Synu Marnotrawnym, Ojcu Miłosiernym i zazdrosnym Starszym Synu. Każdy mógł odnaleźć w tej Ewangelii siebie, by znaleźć drogę powrotu do Taty.

Wspólnie i w grupach przyglądaliśmy się tym postaciom i samym sobie. W sakramencie pojednania czerpaliśmy ze źródeł miłosierdzia, na Eucharystiach przyjmowaliśmy Jezusa, naszego Pana i Brata, kontemplowaliśmy krzyż, wspólnie śpiewaliśmy, bawiliśmy się, całą noc czuwaliśmy na Adoracji.
Także nocą wyszliśmy w ciemny park, by w blasku samych świec przeżyć Drogę Krzyżową i prosić o łaskę uzdrowienia wszystkich ran w historii naszego życia.
Ostatniego dnia s. Aldona podzieliła się z nami doświadczeniem misji w Tunezji, tym, jak Jezus działa przez ludzi i sam, kiedy ludzi zabraknie.


  Wydarzyło się bardzo wiele, jeszcze więcej w sercu każdego z uczestników. Niech ten czas przyniesie piękne owoce i niech będzie błogosławiony Ojciec Miłosierdzia, który wszystkich nas przygarnia do siebie!


Zobacz galerię klikając tutaj !!!


  A może i ty chcesz poznawać z Boga?

Zapraszamy do Łabuń już 13-15 maja

  Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi

 

WsteczOdsłon: 28476   

 

Twoim zdaniem


Brak komentarzy


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000135400