W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

Zespół pałacowy w Łabuniach

    Dzisiejszy łabuński pałac z zabudowaniami pochodzi z XVIII wieku.W 1706r. w drodze zapisu testamentowego po Marcinie Zamoyskim, Łabunie otrzymał jego syn Józef Tomasz.


 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

Wstrząśnięci Miłością gimnazjaliści

Archiwum

Data publikacji: 2012-03-12

Opublikował: Marta Naumczyk

 

          

 

          Rekolekcje wielkopostne dla gimnazjalistów poprowadził ks. Marian Wyrwa z Zamościa.
Temat: "Wstrząśnięci Miłością"- czemu taki?

    Gdyby ktoś Ci powiedział:
-Wiesz, jestem chory na raka, lekarze powiedzieli, że mam jeszcze rok życia przed sobą. Chciałbym całe czekające mnie cierpienie, ból i śmierć ofiarować Bogu za Ciebie, żebyś Ty dobrze przeżył swoje życie...
Ruszyłoby Cię to czy nie? Raczej tak.


A TO SIĘ WYDARZYŁO!
JEZUS UMARŁ ZA CIEBIE, BYŚ TY MÓGŁ ŻYĆ!!!

     Czemu nas to nie rusza? Przecież to wstrząsająca miłość!


     W tym czasie mogliśmy wspólnie się modlić, poznawać sylwetki różnych świętych, którzy wstrząśnięci Miłością przeżyli swoje dalsze życie "na maxa".

Jednak lepiej żeby uczestnicy sami podzielili się tym, co się wydarzyło i co przeżyli w Łabuniach:

   "Podczas tych rekolekcji najbardziej bliskość Boga odczułam podczas czuwania w kaplicy, oraz na Drodze Krzyżowej. Warunki jakie wtedy panowały, ukazywały nam, że Pan jest wśród nas... Oraz, że się nami opiekuje w każdej sytuacji"

   "Te rekolekcje były czymś niezwykłym. Spotkałam się z Jezusem i Panem Bogiem. Poznałam nowych ludzi. Bardzo mi się podobało"

   "Na rekolekcjach najbardziej podobały mi się dziewczyny i czas spędzany z nimi. Podobała mi się też droga krzyżowa, scenki (...) Podobało mi się gdy poszliśmy w nocy do kaplicy"

   "Podobało mi się. Poznałem nowych kolegów i koleżanki. Na tych pierwszych rekolekcjach nie spotkałem Jezusa, ale mam taką nadzieję, że Go spotkam na następnym spotkaniu. Chciałbym jeszcze kiedyś tu przyjechać. Byłem pierwszy raz na Mszach Świętych, które były tak odprawiane"

   "Piękne było przedstawienie. Dało do myślenia, było poruszające i prawdziwe. Poznałam dużo fajnych kolegów i koleżanek. A najważniejsze to to, że czułam miłość Jezusa"

   "Bardzo mi się podobało. Dziękuję za te rekolekcje, naprawdę można tu spotkać Jezusa"

   "Bardzo podobało mi się na tych rekolekcjach. Podobało mi się w nich to, że mogliśmy sami w ciszy porozmawiać z Chrystusem. Poznałam tu nowych kolegów i koleżanki. Mam nadzieję, że w czerwcu znów przyjadę na te rekolekcje"

   "Czułam spokój duszy. Te rekolekcje były dla mnie nowym doświadczeniem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak "spokojnie". Bardzo je wewnętrznie przeżyłam, szczególnie spowiedź"

   "Najbardziej podobały mi się nabożeństwa wieczorne. Mogłam się wtedy wyciszyć, pomyśleć nad swoim życiem. I oczywiście filmik puszczony przez ks. Mariana. Przedstawienie przygotowane przez uczestników było genialne. Oczywiście ludzie... Wspaniałe osoby, nie chcę stąd wyjeżdżać(...)"

   "Boga spotkałem podczas Drogi Krzyżowej, podczas to której padał deszcz, po tym jak śpiewaliśmy wiele razy "Ześlij Deszcz". Bardzo mi się podobała właśnie Droga Krzyżowa, kiedy to wspólnie szliśmy, przytuleni z zimna, śpiewając pieśni"

   "Ogólnie rekolekcje były fajne. Ciekawie prowadzone zajęcia i interesujące kazania pokazały mi, że modlitwa nie jest tylko "odklepywaniem: jakiejś regułki i że nie musi być nudna. Zrozumiałem, co jest priorytetem w życiu. Były także słabe strony- za mało czasu wolnego na lepsze zapoznanie z innymi. Mimo to, poznałem wielu ciekawych i fajnych ludzi :)"


   "Podobała mi się Droga Krzyżowa, bo można było napisać własne rozważania. Boga spotkałem wśród nas."

   "Dzięki rekolekcjom poczułam w modlitwie prawdziwą miłość Boga do mnie. I mogę szczerze powiedzieć- zostałam wstrząśnięta Miłością"

   "Bardzo podobały mi się rekolekcje. Z utęsknieniem czekam na następne"

Więc zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne rekolekcje,
które odbędą się 15- 17 czerwca !

A tych, którzy nie zdążyli zapisać się na te marcowe rekolekcje i zastali listę już zamkniętą- zapraszamy jeszcze w Wielkim Poście: 30 marca- 1 kwietnia

Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi

 

WsteczOdsłon: 28852   

 

Twoim zdaniem


Było naprawdę cudownie na tych rekolekcjach :)
Oczywiście planuje powrót :)
Pozdrawiam :)
 

Autor: :)     2012-04-03 / 15:38:06 - IP: 83.28.231.176

 


Było extra , byłam pierwszy raz i będę jeździć jeszcze , Łabunie przegotujcie się na mnie ,bo zostałam "Wstrząśnięta miłością" xd
 

Autor: .Duśka.     2012-05-02 / 19:10:36 - IP: 83.28.94.201

 


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000136978