W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

CHLEBA Z NIEBA NAM TRZEBA
Rekolekcje dla 13-15 latków -Łabunie -21-23 wrzesnia
 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

Z JEZUSEM W AFRYCE

Archiwum

Data publikacji: 2012-10-18

Opublikował: Marta Naumczyk

 

          

 

        W czasie tych rekolekcji bardzo podobał mi się moment medytacji i skupienia, spowiedź, rozważanie Słowa Boga.  Bardzo poruszyła mnie radość jaką nosi w sobie o. Otto. Poprzez takie rekolekcje można dojrzewać do powiedzenia Bogu: „TAK” na jego wezwania.

     Rekolekcje bardzo mi pomagają i jest tu wspaniale. (…) A tak na duszy nie wiem kim bym był teraz gdybym tu nie przyjechał. To zmieniło całkiem moje  życie.

     To był dla mnie czas, gdy mogłam spotkać boga żywego. Podczas tych rekolekcji moje serce jest bardziej otwarte. Czuje większy wstręt do grzechu. Czuję więcej radości i jestem po prostu szczęśliwa. Wznawiam więzi z Jezusem i innymi ludźmi. Te rekolekcje naprawdę pomogły mi w życiu.

     Rekolekcje były dla mnie nauką radości. Uświadomiłam sobie, że wyjazd na misje to nie jest jakiś kosmos, o którym słyszę w telewizji. Jest to piękne doświadczenie wiary i Boga. Myślę, że chciałabym kiedyś wyjechać do Afryki.

     Najbardziej podobała mi się atmosfera. Widać, że wszyscy tutaj przyjechali w jednym celu, aby umocnić się w wierze i to tak naprawdę połączyło nas. Najlepszy punkt programu to scenki tematyczne. Zawarte w nich treści były przepełnione wiedzą, a przedstawione z humorem, przez co łatwiej i dłużej utkwiły nam w pamięci.

     Na tych rekolekcjach najbardziej podobała mi się spowiedź, odczucie ulgi ze świadomością, że moje grzechy zostały odpuszczone. Podobało mi się również świadectwo Michała. Pokazał, że jest jeszcze wielu ludzi w obecnych ciężkich czasach, którzy pomagają innym bezinteresownie! Większa radość jest podczas dawania, niż brania.
    
      Na tych rekolekcjach poruszyła mnie adoracja, zawsze z niecierpliwością jej oczekuję. Jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ podczas niej zawsze mogę spotkać Boga żywego, który do mnie mówi. Także konferencje z Ojcami Białymi bardzo mi się podobały, bo ukazały prawdziwe strony Afryki, a nie te schematyczne rzeczy, które wydają nam się prawdziwe. Ogólnie spowiedź to  jest, jak dla mnie najtrudniejszy czas rekolekcji, ale na pewno coś „oczyszczającego”. Warto organizować rekolekcje, one naprawdę pomagają.

Zapraszamy na najbliższe rekolekcje już w Adwencie:

  • gimnazjalistów 7-9 grudnia 2012
  • licealistów i starszych  30 listopada-2 grudnia 2012

Poprowadzi ks. Henryk Ślusarczyk- Werbista, Misjonarz.


Zapraszają Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi!

 

WsteczOdsłon: 27172   

 

Twoim zdaniem


Brak komentarzy


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000136972