W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

świadectwo
Szczęść Boże!
Jestem Beatka i napisałam świadectwo, ale bardzo bym chciała aby na stronie pojawiło się ono anonimowo. Jak pisze poniżej nie mam tyle odwagi aby sie pod nim podpisać. Prosiła bym też aby pod świadectwem pojawiło się wysłane zdjęcie, nie chce narazie zdradzać tożsamości i mam nadzieję że siostry to zrozumią.

Oto treść:

Cześć

Pisze to świadectwo anonimowo choć wiem, że moi znajomi z rekolekcji gimnazjalnych i siostry, które to czytają dobrze mnie znają. Byłam w Łabuniach niejednokrotnie. Choć na pozór jestem dość odważna *to tylko pozory* to dalej tkwi we mnie lęk do tego co powiedzą inni.

Przez rekolekcje moje życie duchowe zmieniło się o 180 stopni. Dosłownie. Kiedyś myślałam, że Boga nie ma i w sumie to nie ma sensownych dowodów na Jego istnienie. Czasem pojawiłam się w Kościele, ale to tylko wtedy gdy mama na mnie nasiskała. Zawsze miałam jakąś wymówkę, a zresztą pewnie dobrze to znacie.
Byłam głupia, bardzo głupia... zabłądziłam? Nie wiem, możliwe. Nie chcę szukać usprawiedliwienia.

Teraz chyba zaliczam się do osób, które nie przyjeżdżają na rekolekcje tylko po to by spotkać się ze znajomymi, ale żeby spotkać się z Najwyższym.

Bóg przez też półtora roku, w którym zaczęłam patrzeć na Niego inaczej pokazał mi jak bardzo mnie kocha. Rozmawiałam z Nim niejednokrotnie. ON przychodził i przychodzi dalej. Rekolekcje pomogły mi uświadomić sobie że Bóg istnieje, że jest, i że będzie.

To tak piękne, że mogę wielbić Go śpiewem, rozmawiać z Nim jak z przyjacielem, powierzać sekrety i ZAWSZE na Niego liczyć, bo BÓG JEST ZAWSZE i będzie zawsze...

Uważam, że to niezwykłe ile Bóg ma cierpliwości, ile przebaczenia i miłosierdzia jest w stanie ofiarować każdemu z nas. Czekał na mnie grubo ponad 12 lat, a potem uświadomił mi jak wiele dla Niego znaczę i jak wiele On znaczy dla mnie. Nawracam się i grzesze, a On dalej jest przy mnie, jest najbliżej. Jego moc zwycięża cały grzech. Bo któżby inny mógł jak On wybaczać co dzień... 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

W każdym położeniu dziękujcie...

Galeria zdjęć

Data publikacji: 2015-12-18

Opublikował: Sylwia Stelmach

 

 

 

   W dniach 11-13 grudnia 2015 r. w naszym domu w Lublinie odbyły się rekolekcje dla studentów i młodzieży pracującej.
 
Tematem rekolekcji były słowa z  1 Listu św. Pawła do Tesaloniczan: „ W każdym położeniu dziękujcie”, prowadził je Brat Piotr Dąbek OFM Conv wraz z ekipą młodych, którzy przyjechali z Krakowa.
Duża liczba uczestników z różnych stron Polski, różnorodność językowa (gościliśmy dziewczynę z Czech i Rosji) nie przeszkodziła nam stworzyć wspólnoty modlitwy i uwielbienia na te trzy dni. Modliliśmy się nie tylko rozważając Słowa Boże i adorując Jezusa w Najświętszym Sakramencie, ale też tańcem, który poprowadziła  s. Angela fmm z Indonezji. Naszą wiarę umocniło  spotkanie z Tomaszem Pakułą, który dzielił się swoimi wrażeniami z pielgrzymki do Ziemi Świętej i który gorąco zachęcał nas do czytania Biblii.Cieszyliśmy się  obecnością każdego,nawiązywaliśmy nowe znajomości  dzieląc się swoim  doświadczeniem w małych grupkach. Dobrą okazją, aby się jeszcze bardziej poznać był spacer na świeżym powietrzu.
Każdy wieczór kończyliśmy uwielbianiem Boga, któremu dziękowaliśmy za wszystko, co nam daje.Ogarnialiśmy naszą  modlitwą tych, którzy nie dali rady przyjechać, ale łączyli się z nami duchowo i wspierali nas swoją modlitwą.

W każdym położeniu dziękujmy, nieustannie się módlmy i zawsze się radujmy!

Zapraszamy na kolejne rekolekcje do Lublina w dniach 4-6 marca 2016 r.

s. Beata Radecka fmm z ekipą

 

 

WsteczOdsłon: 33942   

 

Twoim zdaniem


Brak komentarzy


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000134238