W serwisie

Aktualności

Archiwum

Czytelnia

Dom Rekolekcyjny

Galeria zdjęć

Księga gości

Logowanie

Napisz do nas

Polecane strony

Rekolekcje

Zgłoszenia na spotkania

Zgromadzenie


 

Warto przeczytać

 

„Bądź światłem w ich ciemności”
CZYLI… wieczór modlitwy za ofiary handlu ludźmi.
 

Zobacz więcej  

 

SONDA

Czy poszukujesz na tej stronie informacji o Domu Rekolekcyjnym?


Nie
Nie, jestem tu przypadkowo
Nie, szukam informacji o Zgromadzeniu
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania


Dane kontaktowe

Dom Rekolekcyjny Sióstr FMM
 

Łabunie, ul. Parkowa 33

22-437 Łabunie

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 084-611-30-52

Email: labuniedomrekolekcyjny@gmail.com

www.fmmlabunie.pl
 

ADMINISTRATOR SERWISU

Mirosław Kuduk

Email: mkuduk@interia.pl

 

 

 
  Szukaj w serwisie    

 

Majowe rekolekcje w Łabuniach.

Aktualności

Data publikacji: 2018-05-26

Opublikował: Elzbieta Dąbrowska

 

 


W ostatnim czasie nasz dom rekolekcyjny w Łabuniach był wypełniony młodymi ludźmi pełnymi Ducha Świętego :) . Przyjechali spragnieni Jego Darów, wspólnie wołaliśmy do Pana przez modlitwę, czuwania, śpiewy, dzielenia… i Duch Święty przychodził do każdego na miarę Jego pragnień.
Obie tury rekolekcji –dla licealistów i 13-15- latków dotykały tematem właśnie tej Trzeciej Osoby Trójcy Świętej, bo i czas był do tego sposobny. Licealiści zebrali się 11-13 maja –tydzień przed zesłaniem Ducha św. Temat : Ten Trzeci. Prowadził  Marianin –ks. Tomasz Sekulski –z Lublina. Bardzo ciekawe jego konferencje przygotowały serca na  przyjście  Ducha Św. w sakramentach, podczas wspólnej Adoracji –uwielbienia.  Jak to wyglądało można obejrzeć  :   https://youtu.be/z3-hHm4nlAE :)
Młodsi –gimnazjaliści –zebrali się tłumnie tydzień później - 18-20 maja –akurat w wigilię zesłania Ducha Św. Rekolekcje prowadził ks. Daniel Trojnar wraz z Oazową Wspólnotą Życia Miłosiernego Chrystusa Sługi. Temat : # Święty # Duch # Ty. Bardzo ciekawa, nowa forma ich życia, żywe świadectwo  i pociągające przykłady poruszały serca młodzieży. Podobały się konferencje księdza żywo prowadzone, warsztaty które angażowały wszystkich, dzielenia…To wszystko wprowadzało nas w atmosferę modlitwy. W sobotni wieczór w łączności z całym Kościołem prosiliśmy o Ducha Św.                     i wspólnym uwielbieniem dziękowaliśmy za Jego Dary, których Pan Bóg udzielał hojnie.
Za wszystko co się dokonało, za otrzymane dary  –widoczne i ukryte –niech Bóg w Trójcy Jedyny będzie uwielbiony ! Dzięki wszystkim za obecność i modlitwę :)   
  
p

 

WsteczOdsłon: 8245   

 

Twoim zdaniem


Brak komentarzy


Dodaj komentarz


| Aktualności | Czytelnia | Dom Rekolekcyjny | Galeria zdjęć | Najnowsze publikacje | Napisz do nas | Polecane strony | Zgromadzenie |

 

Mirosław Kuduk © 2009

Profesjonalny Hosting

 

000136968